Truhlářství Václav Šouta

O nás

Dobrý den, jmenuji se Václav Šouta a jsem absolventem učebního oboru truhlář na Středním odborném učilišti zemědělském v Berouně. V roce 1996 jsem založil vlastní živnost. Má práce se stala mým koníčkem.

Zabývám se především nábytkovým truhlářstvím včetně výroby vestavěných skříní, provádím rovněž obklady stěn a schodů a vyrábím okna a interiérové i vchodové dveře.

Vyrábím nábytek z laminovaných nebo dýhovaných dřevotřískových desek, případně i z masivu. Laminované desky si zákazník může vybrat ze vzorníků několika výrobců, samozřejmě ne vždy jsou všechny dekory dostupné. Nábytek je možné vybavit moderními komponenty dle výběru zákazníka (např. kování, drátěný program, apod.).

V případě zájmu mě kontaktujte, kontaktní údaje najdete v zápatí stránky nebo na stránce Kontakt. Promluvíme si o Vašich představách a případně provedu zdarma zaměření a předběžnou cenovou kalkulaci. Dodací lhůta je věcí dohody. Platby probíhají bezhotovostně, zálohu na nákup materiálu vyžaduji jen ve výjimečných případech.